Poznaj nas

O nas

Lab 3 Architekci sp. z o.o. to poznańska pracownia architektoniczna, której założyciele posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu projektami wysokiej klasy obiektów kubaturowych, w tym budynków biurowych, handlowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych, jak również kompleksów wielofunkcyjnych oraz założeń urbanistycznych.

więcej / mniej

Wspólnicy

dominik-banaszak

DOMINIK BANASZAK

główny projektant / członek zarządu
dominik.banaszak@lab3.pl

NIEPOPRAWNY PERFEKCJONISTA.
NIE WIERZY W RZECZY NIEMOŻLIWE.

więcej / mniej
robert-broniarz

ROBERT BRONIARZ

główny projektant / członek zarządu
robert.broniarz@lab3.pl

CZARNY PAS W OPTYMIZMIE.
UWIELBIA OBSERWOWAĆ ŻURAWIE NA BUDOWIE.

więcej / mniej
marcin-mleczak

MARCIN MLECZAK

główny projektant / członek zarządu
marcin.mleczak@lab3.pl

WYSOKI SPECJALISTA.
SŁUCHA KONTEKSTU I LUDZI.

więcej / mniej

ARCHITEKCI

Lab 3 Architekci to zespół kreatywnych, ambitnych i zmotywowanych osób.
Projektowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim wspólna pasja.

Dominik Banaszak_1
Dominik Banaszak
arch. IARP / Główny projektant
dominik.banaszak@lab3.pl

Robert Broniarz_1
Robert Broniarz
arch. IARP / Główny projektant
robert.broniarz@lab3.pl

Marcin Mleczak_1
Marcin Mleczak
arch. IARP / Główny projektant
marcin.mleczak@lab3.pl

miroslaw-wojcieszak
Mirosław Wojcieszak
mgr inż. arch., projektant
miroslaw.wojcieszak@lab3.pl

lukasz-gaska
Łukasz Gąska
mgr inż. arch., projektant
lukasz.gaska@lab3.pl

aleksandra-gosciniak
Aleksandra Gościniak
mgr inż. arch., projektant
aleksandra.gosciniak@lab3.pl

janusz-filra
Janusz Firla
mgr inż. arch., projektant
janusz.firla@lab3.pl

pawel-kaczmarek
Paweł Kaczmarek
mgr inż. arch., projektant
pawel.kaczmarek@lab3.pl

karolina-kiszowara
Karolina Kiszowara
mgr inż. arch., projektant
karolina.kiszowara@lab3.pl

olga-placzek
Olga Płaczek
mgr inż. arch., projektant
olga.placzek@lab3.pl

lukasz-pruchniewicz
Łukasz Pruchniewicz
mgr inż. arch., projektant
lukasz.pruchniewicz@lab3.pl

Beata Sieracka_2
Beata Sieracka
mgr inż. arch., projektant
beata.sieracka@lab3.pl

marta-sowinska-gaska
Marta Sowińska-Gąska
mgr inż. arch., projektant
marta.sowinska@lab3.pl

mateusz-lulka
Mateusz Lulka
mgr inż. arch., asystent projektanta
mateusz.lulka@lab3.pl

avatar_1
Iwona Grześkowiak
kierownik biura ds. administracyjnych
faktury@lab3.pl

avatar_1
Julia Melnychuk
inż. arch., asystentka projektanta

avatar
Tomasz Cebula
inż. arch., praktykant

avatar
Michał Pęczak
stud. arch., praktykant